بيوشيمي پزشكي ایرانیان(IMB)
انسانیت غذا دادن به گدا نیست!!! وقتی به اندازه گدا گرسنه باشی و غذایت را ببخشی* انسانی*
لینک دوستان

طول دوره كارشناسي ارشد ناپيوسته بيوشيمي باليني 2 سال است و نظام آموزشي آن مطابق آيين‌نامه آموزشي مصوب شورايعالي برنامه ريزي مي‌باشد.نظام آموزشي اين دوره مبتني بر نظام واحدي است يعني قبولي يا ردي دانشجو محدود به همان درس ميشود و تعداد كل واحدهاي درسي با احتساب پايان نامه 32 واحد شامل موارد زير مي‌باشد:

دروس اصلي 16 واحد  ، دروس اختياري 8 واحد ،  پايان نامه 8 واحد

شرايط ورود:

داوطلبين علاوه بر دارا بودن شرايط عمومي گزينش مصوب شورايعالي برنامه ريزي، بايستي داراي دانشنامه كارشناسي در يكي از رشته‌هاي بيوشيميشيميزيست‌شناسي تغذيهعلوم دارويي و علوم آزمايشگاهي باشند.

اهميت اين دوره بر اين است كه آزمايشگاهي بيوشيمي در حد ضرورت تكميل و نتيجتاً افراد لايق و كاردان جوابگوي نيازهاي جامعه در آزمايشگاههاي بيوشيمي مي‌شوند و همين امر موجب ارتقاء كيفيت علمي در تحقيق و تتبع بيوشيمي مي‌گردد.

دانشجوياني كه اين دوره را طي مي‌كنند مي‌توانند درصورت داشتن شرايط لازم در مؤسسات آموزش عالي و وزارت بهداشت درمان به امر تدريس نظري در مقاطع كارداني و كارشناسي و تدريس عملي در آزمايشگاههاي آموزشي و باليني و تحقيق بپردازند.

 

منبع : معاونت آموزشي دانشگاه علوم پزشكي تهران

[ ] [ ] [ منوچهر حسين پوران ]
درباره وبلاگ

منوچهر حسین پوران هستم کارشناس بیولوژی کارشناس ارشد بیوشیمی، پشت کنکور دکتری تخصصی بیوشیمی×هدف از ایجاد این وبلاگ :1- مشاوره و راهنمایی نوشتن پروپوزال و پایان نامه 2- معرفی کتاب 3-حمایت از مقالات علمی - پژوهشی و معرفی به مجلات معتبر داخلی و خارجی"برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 09146111088 تماس گرفته یا به آدرس mhoseinporan@yahoo.com ایمیل بفرستید . باتشکر
امکانات وب

بی کلام